Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Czapielsk

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

388 000 zł1 170 m² 331,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1170 m , położonej w malowniczej miejscowości Czapielsk w gminie Kolbudy. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł1 017 m² 313,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam działkę pod budowę domu z garażem blisko Gdańska , w miejscowości Czapielsk tuż za Kolbudami. Działka ładnie położona na polanie w otulinie lasu i jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Przebiśniegowa

Czapielsk,pomorskie

340 000 zł3 000 m² 113,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka w Czapielsku - natura na wyciągnięcie ręki, miasto tuż obok. Szukasz idealnego balansu między sielskim spokojem a bliskością aglomeracji? Ta oferta w sercu gminy.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 170 m² 299,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana (wydana decyzja o warunkach zabudowy) o powierzchni 1170 m2, położona w miejscowości Czapielsk, na rozbudowującym się osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

597 000 zł3 000 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka inwestycyjna pod zabudowę mieszkaniową W sercu kaszub Malowniczy Czapielsk I Gmina Kolbudy I Szybki dojazd do Gdańska i obwodnicy I Otulina natury.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Tymiankowa

Czapielsk,pomorskie

1 127 400 zł25 731 m² 43,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka leśno-rolna zlokalizowana w Czapielsku przy ul. Tymiankowej, składająca się z użytków: las - 2,3041ha i łąka 0,2690ha. Teren w większej części płaski.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł3 260 m² 116,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W malowniczym Czapielsku położonym tuż nad jeziorem Łapińskim, na nowego właściciela czeka działka pełna możliwości. Ze względu na swój uniwersalny, prostokątny kształt, płaską rzeźbę.

Szczegóły ogłoszenia

469 500 zł3 178 m² 147,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam dużą uzbrojoną ,działkę o powierzchni 3178 m2 w miejscowości Czapielsk ul. Stokrotki za Kolbudami. Działka ładnie położona na lekkim wzniesieniu ,jest pięknie nasłoneczniona ,.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł3 071 m² 157,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: czapielsk, malowniczo położony w gminie Kolbudy, to idealna lokalizacja dla osób ceniących spokój, bliskość natury oraz szybki dostęp do Trójmiasta. Miejscowość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł3 026 m² 207,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Lokalizacja: czapielsk to wieś kaszubska położona w powiecie gdańskim, w gminie Kolbudy, w obrębie "przywidzkiego Obszaru Chronionego Krajobrazu", na turystycznym szlaku Wzgórz.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł5 700 m² 114,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz działki pod zabudowę w pięknym miejscu niedaleko Gdańska? Idealnie trafiłeś/trafiłaś! W urokliwej miejscowości Czapielsk, w sąsiedztwie Jezioro Łapińskie, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł5 883 m² 84,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka z dużym potencjałem niedaleko Gdańska! atuty Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

Rynek pierwotny

945 000 zł135 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:758 m²

Na sprzedaż nowy dom położony w Łapinie Kartuskim, na granicy z Przyjaźnią, na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych przy ulicy Słonecznikowej. Położenie nieruchomości Łapino.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Czapielsk +3 km

Rynek pierwotny

Dom bliźniak, ul. Krokusowa

Łapino Kartuskie

750 000 zł117 m² 6 410,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:319 m²

Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny dwulokalowy (typu bliźniak), zlokalizowany na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Łapino Kartuskie, gm. Żukowo. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Czapielsk +3 km

310 000 zł1 500 m² 206,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1500m2 w Widlinie / Łapinie. Położona bezpośrednio przy lesie nad rzeką Radunią. Działka znajduje się na skarpie wyeksponowanej na południe,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Czapielsk +3 km

210 000 zł1 500 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Łapino Kartuskie (gm. Żukowo) oferta dotyczy sprzedaży 3 działek budowlanych o powierzchni 1500m2 każda. Zostały wydane warunki zabudowy pod budowę budynków mieszkalnych jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Czapielsk +3 km

1 350 000 zł138,41 m² 9 753,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny dom wolnostający z pompą ciepła! Blisko Gdańska - Widlino! lokalizacja: miejscowość Widlino znajduje się niedaleko Sulmina i od centrum Gdańska oddalona jest zaledwie 25 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Czapielsk +3 km

290 000 zł1 467 m² 197,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Malownicza działka budowlana z warunkami zabudowy -.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Czapielsk +3 km

189 000 zł1 729 m² 109,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

! oferta dostępna wyłącznie W pepperhouse! lokalizacja: działka położona w Jodłownie, gmina Przywidz, powiat gdański. Działka o powierzchni 1729 m2 o jednolitej rzeźbie terenu.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Czapielsk +3 km

Działka Jodłowno

Jodłowno

151 680 zł1 264 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1264 m2 położona w Jodłownie w gminie. Przywidz. Na działkę wydana decyzja o warunkach zabudowy na dom jednorodzinny, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Czapielsk +3 km

Działka Jodłowno

Jodłowno

164 040 zł1 367 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1367 m2 położona w Jodłownie w gminie. Przywidz. Na działkę wydana decyzja o warunkach zabudowy na dom jednorodzinny (powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Czapielsk +3 km

537 000 zł895 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Prywatna przestrzeń między naturą a miastem, łapino willowe osiedle! Łapino to niewielka typowa podmiejska wieś w gminie Kolbudy, położona ok. 15-20 km od Gdańska. Łapino od lat przyciąga.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Czapielsk +4 km

1 990 000 zł33 200 m² 59,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 3,32 ha, położona w Łapinie przy ul. Michała Wołodyjowskiego. Na fragment działki wydana decyzja o warunkach zabudowy- budowa 4 budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Czapielsk +4 km

883 000 zł131 m² 6 740,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:384 m²

Atuty: możliwość wyboru designu schodów w różnych wariantach w cenie, 131 m2 dom + działka 384 m , dojazd do Gdańska nową droga s6, wysokość garażu 3.0 m, parter wysokość 2,90.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Czapielsk +4 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Czapielsk

Czapielsk,pomorskie

129 800 zł1 300 m² 99,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa, malowniczo położona działka budowlana w Marszewskiej Kolonii, tuż przy granicy z Czapielskiem idealna dla osób, które marzą o ciszy, kontakcie z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie, ul. Fiołkowa

Czapielsk,pomorskie

425 000 zł3 260 m² 130,37 zł/m²

 

 

 

Czapielsk,pomorskie

267 950 zł1 165 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nr 89/9 o powierzchni 1165 m w Czapielsku, gmina Kolbudy. Czapielsk - malownicza wieś w obrębie "przywidzkiego Obszaru Chronionego Krajobrazu", na turystycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Czapielsk

Czapielsk,pomorskie

229 000 zł1 467 m² 156,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka numer 419 położona na granicy Marszewskiej Góry i Czapielska przy ulicy Zaleśnej. ( wjazd od ulicy Słonecznikowej w Czapielsku). Obręb Marszewska Góra. Ulica Zaleśna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Pelargonii

Czapielsk,pomorskie

629 000 zł3 026 m² 207,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

To na tej działce możesz w przyszłości wybudować swój dom. A może jesteś inwestorem i interesuje Cię zabudowa bliźniaczych domów? Działka, którą prezentuję jest na tyle duża,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Bratek

Czapielsk,pomorskie

349 000 zł777 m² 449,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż zabudowana domem letniskowym, otoczona zielenią działka mieszkaniowa składająca się z dwóch działek: 31/2 oraz 30 o powierzchni 777m zlokalizowana przy ulicy Bratek 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bratek

Czapielsk,pomorskie

349 000 zł70 m² 4 985,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:777 m²

Na sprzedaż trzypokojowy dom letniskowy z możliwością wykonania czterech pokoi o powierzchni ok 70m , posadowiony na otoczonej zielenią działce mieszkaniowej o powierzchni 777m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podleśna

Czapielsk,pomorskie

1 270 000 zł135 m² 9 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

***oferta bezpośrednia*** Na sprzedaż nowoczesny 4-pokojowy dom po generalnym remoncie (w 2022/2023) w malowniczej, zalesionej okolicy na granicy Czapielska i Babiegodołu (gm. Kolbudy). Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Tamaryszkowa

Czapielsk,pomorskie

950 000 zł6 150 m² 154,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka zlokalizowana w urokliwej części miejscowości Czapielsk w gminie Kolbudy z przepięknym widokiem na las. Działka o pow. 6150 m2.z dojazdem drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Czapielsk,pomorskie

1 049 000 zł112 m² 9 366,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:863 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom położony w malowniczej, zalesionej okolicy na granicy Czapielska i Babiegodołu, idealny dla rodziny ceniącej spokój oraz bliskość natury. Lokalizacja: osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Bratek

Czapielsk,pomorskie

1 349 000 zł6 900 m² 195,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż działka Z włąsną linią brzegową jeziora łapińskiego opis: przedmiotem sprzedaży jest działka zlokalizowana w urokliwej części miejscowości Czapielsk gmina Kolbudy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nasturcji

Czapielsk,pomorskie

1 150 000 zł168 m² 6 824,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 054 m²

Oferuję na sprzedaż duży dom wolnostojący w atrakcyjnym i pięknym miejscu na Kaszubach, we wsi Czapielsk, gmina Kolbudy. Dom o powierzchni całkowitej 168,50 m . Umiejscowiony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bratek

Czapielsk,pomorskie

1 349 000 zł77 m² 17 503,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż dom mieszkalny całoroczny Z włąsną linią brzegową jeziora łapińskiego opis: przedmiotem sprzedaży jest dom położony w urokliwej części miejscowości Czapielsk gmina Kolbudy.